Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

konkursy

Sukces w konkursie ,,Lubię Fizykę”

konkursPodobnie jak w latach ubiegłych Instytut Fizyki Doświadczalnej i Instytut Fizyki Teoretycznej i Astrofizyki UG zorganizował konkurs dla młodzieży szkół ponadgimnazjalnych „Lubię Fizykę!”. W tym roku, w nieco zmienionej formule, uczniowie  tworzyli krótkie filmy popularyzujące fizykę lub astronomię. Z naszej szkoły wystartowały dwie osoby z klasy IA – Małgorzata Kotkiewicz i Magdalena Peplińska.
Za film pt ,,Prosty sposób zyskania na sile – czyli użycie wielokrążka” uzyskały awans do finału tego konkursu. Finał odbędzie się w piątek, 8 kwietnia 2016 r. w godz. 11:00 – 13:30 w audytorium nr 1 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Informatyki UG przy ul.Wita Stwosza 57 w Gdańsku.

GRATULUJEMY !!!!

 

Share

Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny Lwiątko

toplwiatkoKonkurs odbędzie się w dniu 21 marca 2016 roku

o godzinie 900 w gabinecie fizycznym

 

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY SUKCESÓW !

Share

Sukces fizyczny ucznia LO1

esej

Uczeń klasy Ia Igor Skórzybót zdobył II miejsce w konkursie organizowanym przez Oddział Łódzki Polskiego Towarzystwa Fizycznego w kategorii tematycznej – esej trzy życzenia (do nauczyciela/nauczycielki fizyki)

Gratulujemy !!!

Share

Informacje o konkursach i olimpiadach

Wyciąg z Regulaminu V Edycji Konkursu „Eureka”

Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „Eureka” jest prowadzony przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie. Stowarzyszenie od wielu lat organizuje na terenie całej Polski konkursy edukacyjne, współpracując merytorycznie z tak renomowanymi i prestiżowymi uczelniami wyższymi jak Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, czy Uniwersytet Warszawski.

Czytaj dalej

Share